Zadzwoń do nas! 602 490 494

ELZAB MINI E

ELZAB MINI E

Najważniejszymi cechami kasy MINI E są: bezpieczny i łatwy do odczytu zapis elektroniczny,easy load mechanizm drukujący pozwala na szybką wymianę papieru,wydajny akumulator Li-Ion pozwala wystawić do 1500 paragonów bez zasilania sieciowego

Kasa fiskalna ELZAB Mini E

Oferta specjalna zakupu i instalacji kasy fiskalnej.

Zwracam się do Państwa z ofertą zakupu i instalacji kasy fiskalnej. Od początku naszej działalności (od 1997r.), zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą, serwisowaniem kas i drukarek fiskalnych. Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Czas podjęcia przez nasz serwis ”interwencji serwisowej”, nie przekracza dwóch godzin. Oprócz tego przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, jesteśmy dostępni ”pod telefonem”. Proponujemy Państwu zakup najmniejszej kasy z kopią elektroniczną, produkowanej przez firmę ELZAB: kasy MINI E. Firma ELZAB od ponad 18 lat jest jednym z największych producentów urządzeń fiskalnych w Polsce i ma prawie 25% udział rynkowy w sprzedaży tych urządzeń. Od 1993 r. na polski rynek trafiło ponad 550 tysięcy urządzeń marki ELZAB. Kasy i drukarki ELZAB cenione są nie tylko za jakość i niezawodność, ale również za cechy funkcjonalne przyjazne użytkownikom. Dzięki wieloletniej współpracy i nabytemu doświadczeniu, jesteśmy na liście referencyjnej autoryzowanego serwisu firmy ELZAB (mamy najwyższy status Platynowego Partnera Handlowego).

Najważniejszymi cechami kasy MINI E są:

bezpieczny i łatwy do odczytu zapis elektroniczny
easy load mechanizm drukujący pozwala na szybką wymianę papieru
wydajny akumulator Li-Ion pozwala wystawić do 1500 paragonów bez zasilania sieciowego
bezawaryjność
definiowalne klawisze szybkiej sprzedaży
możliwość przygotowania szczegółowych raportów rozliczeń

Parametry techniczne kasy są dostępne na stronach producenta.

Cena „końcowa” kasy Elzab Mini E wynosi 1099zł. brutto *. Cena obejmuje: szkolenie, zaprogramowanie i fiskalizację kasy, oraz dojazd w obrębie Krakowa (oferta jest ważna do 28.02.2015r., lub do wyczerpania zapasów). Gdy podatnik chce „poćwiczyć” na kasie, pozostawionej przez pracownika naszej firmy, koszt fiskalizacji kasy w późniejszym terminie wynosi 100 zł. brutto.
W ofercie posiadamy urządzenia fiskalne, innych największych producentów firm: Posnet, Novitus.

Liczymy na zainteresowanie Państwa naszą ofertą.